BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?

2005 Yılında İstanbul'da faaliyetlerine başlayan firmamız, güvenilir ve kullanışlı körüklü tente sistemleri konusunda profesyonel hizmet sağlamaktadır.

HAKKIMIZDA

Tente ve Branda sektöründe 2005 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, güneş ışınlarından ve yağışlardan korunma amaçlı uyguladığımız sistemlerde, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ön planda tutuyoruz. Yenilikleri yakından takip ederek tenteler konusunda otomatik ve manuel açılıp/kapanma sistemi bulunan pergola tenteler konusunda da yeni ürün seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.

Mevsimsel değişmeler ile beraber daha kısıtlı kullanılan alanların, dekorasyon ve estetik görünüm yönünden daha dikkat çekici olmasını sağlar. Kalite standartlarına uygun bir şekilde üretim ve montajını yaptığımız ürünler sayesinde ücretsiz keşif ve garantili ürün seçenekleri ile bir marka olmayı başarmış bulunuyoruz.

Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızın, teknik ekip ve müşteri temsilcileri ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmak için hızlı bir şekilde taleplerinizi karşılamaktadır. Müşterilerimizin uygun ödeme seçenekleri ile tente sahibi olmasını amaçlıyoruz.

  • image
  • image
  • image
  • image
14
HİZMET YILI
98
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
260
PROJE TAMAMLAMA
5
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ